Кошик
629 відгуків
Интернет-магазин "Малюк"
+380 (95) 703-43-28
+380 (95) 223-52-07

Пустушки


Питання про доцільність застосування пустушок давно став наріжним каменем у дискусіях фахівців з розвитку дитини. І все ж головними суддями в його вирішенні завжди залишаються мами і самі малюки. Тому залишимо цей спір на Ваш суд і поговоримо трохи про історію виникнення і вдосконалення цього маленького, але такого «неоднозначного» аксесуара.

Перші згадки про предмети, які виступали в якості пустушок, зустрічаються ще в глибоку давнину. Це були і шматочки шкіри тварин, і різноманітні пристосування з металу, каменю, глини, кісток, рогу, а дещо пізніше – скла та кераміки. Використовувалися також вироблені соски від коров'ячого вимені.
З часом для заспокоєння немовлят почали застосовувати розмочений солодкою водою або полинового настоянкою хліб, загорнутий у тканину, або губки. Використовувалися навіть макові бутончики, які, як відомо, містять опіум.

Найбільш наближені до сучасних пустушки возникли не так давно – в конце ХІХ века в Швейцарии. Изготавливались они из резины и обладали грушевидной формой. Во избежание проглатывания соски, она приделывалась к специальной пластинке с кольцом из пластмассы, к которому можно было привязать веревочку.
       Детская анатомическая пустышка впервые появилась только в 40-х годах прошлого века. И с тех пор усовершенствование этого изделия идет семимильными шагами.
       Торговой маркой LOVI разработана уникальная динамическая пустышка процес смоктання якої практично повністю відповідає природному смоктання материнських грудей. Така пустушка купити яку можна у нас на сайті (арт. 22/804, арт. 22/816 та ін), виготовлена з високоякісного силікону і розрахована на діток різних вікових категорій – від 0 до 18-ти місяців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner